Користувачів: 0
Форма входу

Наші досягнення

Вітаємо:

Лиховід Оксану за І місце в районому етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства.

Наші досягнення в районному етапі предметних  олімпіад  2014-2015 н.р.

Вітаємо учнів, які стали призерами та переможцями предметних олімпіад та конкурсів:

- Кордакова  Даніїла, учня 6 класу, який посів І місце з математики;

- Амелічеву Анну, ученицю 10 класу- ІІ місце з біології , І місце з географії, ІІ місце з інформатики;

-  Лиховід Оксану, ученицю 11 класу - ІІІ місце з біології,  ІІ місце з історії,  ІІІ місце з екології;

- Хилько Ірину, ученицю 11 класу- ІІІ місце з інформатики, ІІ місце з географії;

- Крапивка  Анну, ученицю 9 класу- ІІ місце з географії;

- Алексєєва Владислава, учня 7 класу- ІІ місце з фізики;

- Данилюк Інну, ученицю 10 класу- ІІІ місце з історії.

Загальнокомандне місце - 4 (серед шкіл району).

-Лиховід Оксану,ученицю 11 класу,яка посіла ІІІ місце з  Міжнародного мовно – літературного конкурсу  учнівської та  студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

-Волгіна Сергія, учня 9 класу, який став переможцем у легкоатлетичному кросі, подолавши відстань 3 км за  10хв 18 сек

-Команду учнів, які посіли ІІ місце  у районних  змаганнях з футболу на приз кубку «Шкіряний м’яч».

Наші досягнення 2012 – 2013 н.р.
       У листопаді – грудні команда школи брала участь у районному етапі предметних олімпіад. Учні посіли 28 призових місць, виборовши 1 і 2 місце серед шкіл району за якістю підготовки та результативністю.
      Кучер Олена, учениця 10 класу ( ІІ місце з інформатики ),
      Кукурудза Ярослав, учень 11 класу ( ІІІ місце з фізичної культури ).
      Лиховід Оксана, Петрова Оксана та Дяченко Анастасія, здобувши перемогу в районному етапі, стали учасниками обласного туру.
      Активну участь учні школи взяли у природничих конкурсах, у трьох з яких посіли призові місця.
      Учениця 11 класу Волошина Олена посіла 3 місце у мовно – літературному конкурсі учнівської творчості імені Т.Шевченка, а учениця 10 класу Петрова    Оксана – 2місце у конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика.
      Футбольна команда двічі виборювала призові місця у районних змаганнях з футболу.
      Кращою у конкурсі читців «Поетична пристань» стала учениця 11 класу Тарасова Яніна ( 2 місце).