Четвер, 20.09.2018, 19:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші досягнення

 Вітаємо:

Лиховід Оксану за І місце в районому етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства.

 

Наші досягнення в районному етапі предметних  олімпіад  2014-2015 н.р.

 

Вітаємо учнів, які стали призерами та переможцями предметних олімпіад та конкурсів:

- Кордакова  Даніїла, учня 6 класу, який посів І місце з математики;

- Амелічеву Анну, ученицю 10 класу- ІІ місце з біології , І місце з географії, ІІ місце з інформатики;

-  Лиховід Оксану, ученицю 11 класу - ІІІ місце з біології,  ІІ місце з історії,  ІІІ місце з екології;

- Хилько Ірину, ученицю 11 класу- ІІІ місце з інформатики, ІІ місце з географії;

- Крапивка  Анну, ученицю 9 класу- ІІ місце з географії;

- Алексєєва Владислава, учня 7 класу- ІІ місце з фізики;

- Данилюк Інну, ученицю 10 класу- ІІІ місце з історії.

Загальнокомандне місце - 4 (серед шкіл району).

-Лиховід Оксану,ученицю 11 класу,яка посіла ІІІ місце з  Міжнародного мовно – літературного конкурсу  учнівської та  студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

-Волгіна Сергія, учня 9 класу, який став переможцем у легкоатлетичному кросі, подолавши відстань 3 км за  10хв 18 сек

-Команду учнів, які посіли ІІ місце  у районних  змаганнях з футболу на приз кубку «Шкіряний м’яч».

 
 
 
 

 

Наші досягнення 2012 – 2013 н.р.
       У листопаді – грудні команда школи брала участь у районному етапі предметних олімпіад. Учні посіли 28 призових місць, виборовши 1 і 2 місце серед шкіл району за якістю підготовки та результативністю.  
      Найкращих результатів добилися такі учні, як 
      Петрова Оксана, учениця 10 класу (8 призових місць), 
      Дяченко Анастасія, учениця 11 класу (3 призових місця), 
      Шевчук Оксана, учениця 11 класу (3 призових місця), 
      Лиховід  Оксана, учениця 9 класу (3 призових місця), 
      Амелічева Анна, учениця 8 класу ( 3 призових місця), 
      Хилько Ірина, учениця 9 класу ( 2 призових місця), 
      Дьоміна Руслана, учениця 8 класу ( ІІ місце з англійської мови ), 
      Кучер Олена, учениця 10 класу ( ІІ місце з інформатики ),
      Кукурудза Ярослав, учень 11 класу ( ІІІ місце з фізичної культури ).
      Лиховід Оксана, Петрова Оксана та Дяченко Анастасія, здобувши перемогу в районному етапі, стали учасниками обласного туру.
      Активну участь учні школи взяли у природничих конкурсах, у трьох з яких посіли призові місця. 
      Учениця 11 класу Волошина Олена посіла 3 місце у мовно – літературному конкурсі учнівської творчості імені Т.Шевченка, а учениця 10 класу Петрова    Оксана – 2місце у конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика.
      Футбольна команда двічі виборювала призові місця у районних змаганнях з футболу.
      Кращою у конкурсі читців «Поетична пристань» стала учениця 11 класу Тарасова Яніна ( 2 місце).
 
 

 

 
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930